Galeria

Galeria klubu, zawodników, trenerów i działalności ma być nie tylko pamiątką z wyjazdu czy turnieju. Jest to swego rodzaju prezentacja, która przedstawia rozwój WKS Kopernik od jego początku. Stopniowe werbowanie zarówno członków jak i trenerów. Zdobywanie doświadczeń, odpowiedniego sprzętu, przyjaciół, zainteresowań, ideii i pasji.

Dzięki niej możemy być na bieżąco nie tylko z obecnymi wydarzeniami, ale wspominać te, które już minęły. Przypominać sobie momenty gdy byliśmy szczęśliwi lub załamani – chwile kiedy nasze emocje oscylowały od złości przez zaskoczenie, aż po każdy, nawet najmniejszy uśmiech. Są to obrazy sporadycznie wylatujące z naszej głowy, a do których czasami jest miło wrócić.

Zapraszamy zatem do przeglądania zdjęć i odlądania filmów, doznawania przyjemnych flashbacków, które przede wszystkim związane są z szachami – ale i nie tylko.

Wszystkie chętne osoby lubiące rysować, rzeźbić, dłubać, stukać, tworzyć czy robić cokolwiek związanego ze sztuką, zachęcamy do wysyłania swoich prac, by podzieliły się nimi z szerszym gronem odbiorców. Zostaną one umieszczone w dziale – Chess Art. Kto wie? Być może, niektórzy znajdą w nich jakąś inspirację…