WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY "KOPERNIK"

Kategoria: Aktualności

Aktualizacja strony WWW

W ostatnim czasie na naszej stronie pojawiło się kilka nowych zakładek. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Zagadki

Ta zakładka została przeniesiona ze starej strony Kopernika, ale kto nie zaglądał do niej wcześniej – zachęcamy do zmierzenia się z zagadkami. Miło spędzisz czas !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W zakładce WKS Kopernik pojawił się Plan pracy klubu, czyli plany treningowe, obozowe jak również organizacyjne naszego klubu na cały rok szkolny 2017/2018. A jak plan jest realizowany to są i  Nasze sukcesy – czyli nasza wirtualna tablica – chwalimy się sukcesami indywidualnymi i drużynowymi. Warto tam zajrzeć i zobaczyć ile już pięknych chwil dumy przeżyliśmy z naszymi zawodnikami! I oczywiście czekamy na więcej !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie zaplanowane wydarzenia w rocznego planu pracy zostały również dopisane do naszego kalendarza i będą na bieżąco „podświetlać” dni na naszym kalendarzu. Zachęcamy do zaglądania tam i udział w turniejach, które są organizowane przez WKS Kopernik, jak również tych przez nas polecanych. Kalendarz będzie uzupełniany na bieżąco o turnieje, które polecamy naszym zawodnikom.